X9 190Cm

Varenr:109873
10 499,-
-+
Par
1 på lager
BeskrivelseSupport
Beskrivelse

Skal du ha en ski som kan snu på femøringen, lande store hopp, og spise pudder til frokost så er X9 skia for deg. Med samme oppbygning som V8 er dette en femomenal ski for den lekne. I forhold til V8 har Voile gitt X9 twintip, mer rocker og mindre taper. 

 

KONSTRUKSJON

Lightweight Aspen Wood Core
Carbon Fiberglass Layer
Triaxial Fiberglass Layer
Durable Polyamide Topsheet
2mm, Full-Perimeter Steel Edges
Voilé Hybrid Rocker


SPESIFIKASJONER

Length (cm)170180190
Tip Widest Point Width (mm)140.9144.8148.8
Tip Contact Point Width (mm)134138.6143.6
Waist (mm)117120123
Tail Contact Point Width (mm)124.1128.2132.3
Tail Widest Point Width (mm)131.5135.1138.8
Radius (m)18.8m20.5m22.1m
Pair Weight (lbs.oz./?kg)7lbs 15oz/?3.60kg8lbs 2oz./?3.69kg9lbs 3oz/?4.16kg
Suggested Skier Weight Range (lbs-kg)120-190 
54-86
140+
64+
150+
68+
Support
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.